/
  OPTYKA

   

  W swojej ofercie posiadamy nietuzinkowe oprawy okularowe, które wykonane są z trwałych materiałów, są estetycznie wykończone i ozdobione niebanalnymi detalami. Modele opraw są niepowtarzalne, ich kształty są zarówno standardowe jak i bardzo nietypowe. Każdy znajdzie tu coś w swoim stylu. Specjalnie dla dzieci posiadamy oprawy bardzo wytrzymałe, praktycznie niezniszczalne i z wymiennymi akcesoriami.

   

  Szkła okularowe znanych i sprawdzonych firm, które oferują różne konstrukcje soczewek od jednoogniskowych po wieloogniskowe o różnej grubości i z szeregiem dodatkowych uszlachetnień.

  Z naszej strony mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo jeśli chodzi o dobór oprawy, matriału oraz uszlachetnienia z jakiego wykonane jest szkło okularowe.

  Soczewki okularowe korekcyjne poza swoją nadrzędną rolą poprawiania ostrości wzroku, mogą pełnić funkcję okularów słonecznych, relaksacyjną, poprawiającą kontrast podczas jazdy samochodem, czy ochraniającą w czasie korzystania z uciążliwych dla naszych oczu urządzeń z podświetleniem LEDowym. Stanowią ochronę naszych oczu podczas uprawiania różnych sportów.