...
Ostrołęka

29 764 52 27

Olsztyn

89 533 16 34

Ostrołęka, ul.Kilińskiego 19

Olsztyn, ul.Pstrowskiego 14B/F

Optyka

W swojej ofercie posiadamy nietuzinkowe oprawy okularowe, które wykonane są z trwałych materiałów, są estetycznie wykończone i ozdobione niebanalnymi detalami. Modele opraw są niepowtarzalne, ich kształty są zarówno standardowe jak i bardzo nietypowe. Każdy znajdzie tu coś w swoim stylu. Specjalnie dla dzieci posiadamy oprawy bardzo wytrzymałe, praktycznie niezniszczalne i z wymiennymi akcesoriami.

Szkła okularowe

Szkła okularowe znanych i sprawdzonych firm, które oferują różne konstrukcje soczewek od jednoogniskowych po wieloogniskowe o różnej grubości i z szeregiem dodatkowych uszlachetnień.

Z naszej strony mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo jeśli chodzi o dobór oprawy, matriału oraz uszlachetnienia z jakiego wykonane jest szkło okularowe.

Soczewki okularowe

Soczewki okularowe korekcyjne poza swoją nadrzędną rolą poprawiania ostrości wzroku, mogą pełnić funkcję okularów słonecznych, relaksacyjną, poprawiającą kontrast podczas jazdy samochodem, czy ochraniającą w czasie korzystania z uciążliwych dla naszych oczu urządzeń z podświetleniem LEDowym. Stanowią ochronę naszych oczu podczas uprawiania różnych sportów.

Przychodnia Lekarska Okulistyka- Optyka Jolanta Jarząbek. Doświadczeni lekarze i najnowocześniejsza aparatura diagnostyczna.

Kontakt

Ostrołęka

29 764 52 27

jolajarzabek@op.pl

Olsztyn

89 533 16 34

salon.olsztyn@op.pl

© 2023 Przychodnia Lekarska Okulistyka-Optyka. All Rights Reserved. Design & Developed by FHU BABIK